Сравнение
Авторизоваться
Корзина

Новости

Спортивна молодь України: разом до омріяних висот!
16.12.2019


16 листопада 2019 року, м. Васильків – вихованці баскетбольного клубу «GRAND» вибороли перемогу у відкритій першості Києво-Святошинської ДЮСШ серед юнаків 2005 – 2007 років народження. Участь команди БК «GRAND» відбулася, зокрема, за підтримки Lorax Distribution. Мета заходу – відбір кращих спортсменів та вдосконалення спортивної майстерності вихованців відділення баскетболу. Гравців до змагань готували тренери: Обремський Я.Л., Обремська О.Є. та Кологривов В.Є. 

IMG_0290.JPG

У сучасному світі спортивний розвиток молоді набув неабиякої актуальності, адже з настанням технічного прогресу, бажання до фізичних навантажень значно згасає. Особливо це стосується дітей. Виховання культури спорту у молодого покоління є не просто бажанням, а життєвою необхідністю. Діяльність організацій, що займаються створенням умов, навчанням та забезпеченням молодих спортсменів, потребує підтримки як з боку держави, так і від небайдужих комерційних організацій чи громадян. 

Баскетбольний клуб «GRAND» запрошує всіх бажаючих приєднатися до активу команд різних вікових категорій. Тут знайдеться місце і для новачків, які роблять свої перші невпевнені кроки на майданчику, і для «ветеранів», що з задоволенням повертаються до баскетбольного кільця! 

«Ми намагаємося не стояти осторонь, а допомагати такій важливій ініціативі як підтримка молодого українського спорту. Діти – наше майбутнє. Виховання принципів здорового способу життя, впевненого протистояння, конкуренції та азарту, взаємної підтримки і важкої праці для досягнення результату є дуже важливими для становлення особистості. Тому ми кажемо «Так тримати, БК «GRAND»! Разом ми сила!», - коментує Лілія Гудніна, представник компанії Lorax Distribution.