Citizen Systems Europe займається продажем та маркетингом широкого спектру рішень для друку, які відповідають специфічним потребам різних програм. Асортимент продуктів включає міцні, захищені від зовнішніх впливів принтери етикеток для промислового застосування та компактні чекові та портативні принтери для рітейлу. 

Citizen System також виробляє потужні мобільні принтери, що забезпечують надійний друк у будь-який час і в будь-якому місці, високоякісні фотопринтери, які відповідають потребам професійних фотографів та вбудовані механізми друку. 

Citizen займає передові позиції в галузі дизайну та виробництва найкращих у своїх класах принтерів, які залишаються неперевершеними за швидкістю, компактністю та енергоефективністю. Крім цього, Citizen також поширює широкий спектр калькуляторів: від кишенькових пристроїв до складних моделей для наукових обчислень. 

Так само, як і принтери Citizen, калькулятори виробляються з використанням інноваційних технологій та відрізняються точністю та надійністю, яка користується попитом у клієнтів у всьому світі. 

Технології Citizen застосовуються у виробництві медичної продукції. 

Компанія випускає легкі у використанні, ергономічні та надійні цифрові моніторингові прилади, серед яких тонометри, термометри та крокоміри. 

Citizen Systems Europe здійснює діяльність у країнах Європи, Близького Сходу та Африки (регіон EMEA). Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Штуттгарт (Німеччина), а дочірній офіс – у Лондоні (Великобританія). Citizen Systems Europe постійно розвиває та розширює свою дистрибуторську мережу, щоб забезпечити доступність своєї продукції та сервісу по всьому регіону EMEA.