Сервісне обслуговування

Компанія «Lorax Service» спеціалізується на ремонті обладнання для автоматичного збирання даних та маркування. В основі своєї діяльності ми використовуємо кваліфіковану експертну оцінку та високі стандарти якості. «Лоракс Сервіс» – ваш надійний партнер з ремонту та обслуговування:
— терміналів збору даних
— сканерів штрих коду
— принтерів чеків
— принтерів етикеток
— карткових принтерів
— аксесуарів для пристроїв

Гарантійне обслуговування

Як офіційний сервісний центр провідних світових брендів, ми виконуємо гарантійні умови виробників Citizen Systems Europe (Німеччина), Evolis (Франція), Datalogic (Італія), Sato (Японія), Honeywell (США). У найкоротші терміни усуваємо несправності в рамках гарантійної програми, використовуючи лише офіційні комплектуючі. Наші фахівці пройшли спеціалізоване навчання у тренінг-центрах виробників та регулярно підвищують свою кваліфікацію. В рамках гарантійної програми ви можете звернутися за консультацією щодо настроювання та експлуатації всього парку Ваших пристроїв.

Пост гарантійне сервісне обслуговування

Ми розуміємо, що обладнання наших клієнтів має бути якомога довшим і готові в цьому допомогти. Виконуємо обслуговування та ремонт будь-яких пристроїв по закінченню гарантійного терміну експлуатації. Завдяки наявності на складі критично важливих комплектуючих під всі популярні моделі пристроїв ми забезпечуємо швидкий і якісний ремонт обладнання, що вийшло з ладу.

Інженери «Лоракс Сервіс» виконують ремонт не тільки лише на рівні заміни механічних модулів, та й на рівні компонентів друкованих плат. Це означає, що ми здатні відновити практично будь-яке обладнання, незалежно від його типу, складності та виробництва.

– Citizen
– Datalogic
– Evolis
– Sato
– Zebra
– Honeywell
– Argox
– Epson
– Godex
– TSC

Ремонт без простою роботи.

Для скорочення витрат, пов’язаних з виходом з ладу обладнання, в критичних ситуаціях, ми готові надати вам аналогічний пристрій з підмінного фонду компанії на період робіт з відновлення вашого обладнання.

Терміни виконання робіт

Після надходження обладнання до сервісного центру, наші фахівці протягом одного дня виконують діагностичні роботи. Сам ремонт виконується протягом трьох днів з моменту погодження вартості послуг і за умови наявності необхідного ЗІП . Завдяки великій базі постачальників комплектуючих, відсутні запчастини поставляються швидко, а для специфічних компонентів термін постачання не перевищує двох тижнів.

Оплата

«Лоракс Сервіс» пропонує фіксовані ціни на ремонт, тому ви заздалегідь знаєте скільки коштуватимуть послуги.

Ми керуємося принципом «немає ремонту – немає оплати», якщо ремонт не дозволить усунути несправність, то платити за нього не доведеться. За вашим бажанням пристрій буде повернено або належним чином утилізовано.

Ми готові бути єдиним постачальником усіх послуг для Вашої компанії.

Отримати детальну інформацію та ціни на послуги ви можете:

service@lorax-d.com.ua

або 

+380 44 227 08 07