Компанія SATO (Японія) вже понад 70 років користується визнанням завдяки високій надійності та продуктивності серед широкого асортименту продуктів. Серед виробленого обладнання широкий асортимент термо- та термотрансферних принтерів, принтери радіоетикетки RFID, системи збору даних (DSC), інтеграційні послуги, друковані механізми OEM, широкоформатні принтери 10,5”, аксесуари для принтерів, програмне забезпечення для проектування етикеток, термотрансферні етикетки та стрічки .

SATO пропонує комплексні рішення для різних галузей завдяки інтеграції обладнання, програмного забезпечення, постачання експлуатаційних матеріалів та сервісних послуг.

SATO є провідним постачальником інтегрованих рішень для автоматичної ідентифікації та збору даних, які підвищують ефективність технології штрих-коду та RFID. SATO виробляє інноваційні та надійні автоматизовані системи ідентифікації та пропонує комплексні рішення для різних галузей промисловості шляхом інтеграції обладнання, програмного забезпечення та допомоги у технологічному обслуговуванні. Офіси продажу та обслуговування SATO розташовані у більш ніж 20 країнах. Компанія представлена у всьому світі через всесвітню мережу дистрибуторів та партнерів. В Україні компанія представлена єдиним дистриб’ютором, компанією Лоракс.